Your search results

אודות

RE/MAX LUXURY
Tel Aviv

THE RE/MAX COLLECTION in Israel

Knowledgeable professionals providing quality service to the buyers and sellers of luxury homes and estates.

מותג היוקרה

THE RE/MAX COLLECTION
של המותג הבינלאומי RE/MAX.
המותג מתמחה בשיווק נכסי יוקרה ומתן שרות למוכרים וקונים בתחום.
המותג פועל ב-9 מדינות בעולם, ב2020 הצטרפה גם ישראל.
סניף הדגל שהביא ארצה את הבשורה החדשה הוא

RE/MAX LUXURY
הממוקם בכיכר המדינה, והסניף הנוסף בשכונות הצפוניות בתל אביב.

מועדון זהב רבעון 2_3 2021

תיווך יוקרה בתל אביב: האנשים שיסדרו לכם את הדירה האולטימטיבית - סניף כיכר המדינה וסניף השכונות הצפוניות

מי שמחפש לקנות או למכור נכס יוקרה לא יכול שלא להיעזר בסוכנות תיווך נדל״ן. וכשמדובר בנכס יוקרתי, כדאי ורצוי למצוא אנשי מקצוע שאפשר לסמוך עליהם.

הכירו את מותג היוקרה THE RE/MAX COLLECTION של המותג הבינלאומי רי/מקס. המותג מתמחה בשיווק נכסי יוקרה ומתן שרות למוכרים וקונים בתחום. המותג החל את פעילותו ב-9 מדינות בעולם, כשאחת מהן היא ישראל. סניף הדגל שהביא ארצה את הבשורה החדשה הוא RE/MAX LUXURY הממוקם בכיכר המדינה בתל אביב.

בין פגישות עם לקוחות והצגת נכסים לניהול משרד תיווך יוקרה מצליח שלא נח לרגע, הצלחנו למצוא מספר דקות לשבת עם הזכיינית רננה ולשמוע ממנה על הלך הרוח במשרד הכי תוסס בסביבה:

רננה, ברכותינו על פתיחת המשרד, ספרי לנו בקצרה על פעילותכם

"תודה רבה, מאוד מרגש להיות חלק ממשרד היוקרה הראשון במותג שלנו THE RE/MAX COLLECTION. הצוות המקצועי שלנו נלהב ומלא תשוקה לתחום נכסי היוקרה. זה כבוד גדול עבורנו לנהל מכירה של נכסים עם סיפור מיוחד שהושקע בהם המון כסף וטעם טוב, למשל דירת מגורים ב- 30 מיליון ש"ח עם נוף מושלם לים או וילה אורבנית תל אביבית במרחק הליכה מהים ב 37 מיליון ועוד. אנחנו מוקירים את הלקוחות שלנו שבחרו בנו והאמינו ביכולת המקצועית שלנו למכור ולרכוש בעזרתנו את ביתם.

"מדובר בפרויקט שעבדנו וחלמנו עליו במשך תקופה ארוכה, ואחרי עבודה קשה והרבה השקעה הצלחנו להביא אותו לחיים. פעילות המשרד מתמחה בשיווק נכסי יוקרה בעיקר בתל אביב כשהמטרה היא לתווך בין קונים ומוכרים בעלי אמצעים ובעלי עניין בנכסים יוקרתיים".

מה בעצם השינוי שאתם מבקשים להנחיל?

"בראש ובראשונה את ההבנה שללקוחות בעסקאות של נכסי יוקרה יש דרישות ורצונות שונים ויש להתייחס אליהם בהתאם. למשל כשלקוח של המשרד המבקש למכור את ביתו ב-40-50 מיליון שקלים – בין אם מדובר באנשי עסקים בעלי השפעה או דמויות מוכרות ובין אם מדובר באנשים פרטיים, לרוב הם יעדיפו לשמור על פרטיותם ולהימנע מתשומת לב מרובה בכל הנוגע למכירה וקניית נכסי יוקרה. הצוות שלנו מעניק ללקוח את הדיסקרטיות שהוא צריך ומצפה לה".

אז איך בעצם משווקים דירה בצורה דיסקרטית?

"הדרך לעשות זאת היא לעבוד בשיתוף פעולה עם בעלי הנכס לתקופה שהוגדרה מראש ולרכז את כל פעילות המכירה אצלנו לעסקה הטובה ביותר לבעל הנכס. בלעדיות בשיווק מעניקה לנו אפשרות לשיתופי פעולה עם סוכני נדל"ן יוקרה בארץ ובחו"ל, והשקעה נכונה בשיווק ממוקד לכל נכס ובסוף לקבל מספר הצעות לרכישה ולא להתפשר על המחיר.

"חשוב לבצע ניתוק בין המנטליות שמאפיינת מתווך בנכסים למתווך נכסי יוקרה. תפקידו של הראשון יהיה לשווק את הנכס בצורה אגרסיבית כדי להגיע לכמה שיותר אנשים, זו שיטת עבודה מעולה המוכיחה עצמה. אולם, כשמדובר בנכסי יוקרה אנחנו נדרשים בדיוק להיפך הגמור, נמנעים מפרסום במדיות המוכרות לשיווק נדל״ן ומסתמכים הרבה יותר על קונים פוטנציאלים רלוונטיים הקיימים אצלנו במאגר הארצי ובמאגר הבינלאומי. מאגר לקוחות איכותי מסוג זה הוא המפתח לשיווק מוצלח. זו דרכנו להבטיח "התאמה מוצלחת".

"המאגר הוא תולדה של קשרי עבודה בין לאומיים ועוצמה הטמונה ברשת בין לאומית כמו RE/MAX וניסיון ארוך שנים. במשרד שלנו קיימת גם המחלקה הבינלאומית ובה סוכנים וסוכנות המתמחים במתן שרות ללקוחות צרפתים, אנגלים, ברזיליים, אוסטרלים, אמריקאים, רוסים ועוד. נכון להיום המשרד שלנו נותן שרות ב-6 שפות שונות ואנחנו במגמת התרחבות".

הכשרת הצוות שלנו

"כל סוכן במשרד מחויב להכשרה, למידה שוטפת ולחברות בארגון האמריקאי ILHM לנכסי יוקרה. בנוסף, אנחנו מחויבים להעניק העשרה שוטפת והדרכות בנושאים שיווקיים, מכירתיים ובשיווק ייעודי לנכסי יוקרה. ההדרכות מועברות על ידי צוות ההכשרה ברי/מקס ישראל וצוות מדריכי THE RE/MAX COLLECTION  מארצות הברית".

איך אתם מצליחים להראות נכסים לקונים החיים בחו"ל?

"כל נכס שמשווק על ידנו בבלעדיות, משווק גם באמצעות קטלוג דיגיטלי "מגזין נכס" שנשלח ללקוחות הרלוונטיים לנכס. לכל נכס כזה יש הפקה שלמה וסיפור הנכס ונרטיב המקום מוצג במגזין. פעמים רבות נכסי יוקרה מעוצבים עם אג'נדה עיצובית כמו "העתק של הוילה מלונדון", ריצוף בכרייה מיוחדת מהאי טאסוס ועד פריטים בהזמנה אישית".

מה מנחה ומוביל אתכם בעבודה מול כל מוכר וקונה?

"אנחנו שואפים להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר ובשקיפות מלאה, תוך שיתוף פעולה מלא עם בעלי הנכס וחסכון במשאב היקר ביותר – זמן. אנחנו דואגים להבין את הצרכים של הלקוח ובהתאם לכך מתקדמים איתם צעד אחר צעד.

"בצד הקונים נעשית עבודת סינון ומיון נכסים בהתאם לברור צרכים/רצונות/ שאיפות של הקונים, לאחר מכן אנחנו מכינים מצגת נכסים רלוונטיים, וגם אז אנחנו דואגים לצמצם את הבחירות שלהם ל3-4 נכסים עיקריים כדי לחסוך להם זמן ולהבטיח שימצאו את בית חלומותיהם במהרה".

רי/מקס LUXURY הוא משרד תיווך לנכסי יוקרה המחולל מהפך בעולם התיווך ממש ברגעים אלה. תודעת השירות הגבוהה שלו והפתרונות היצירתיים שהוא מציע ללקוחותיו מייצבים אותו כבר היום כאחד ממשרדי תיווך היוקרה המובילים והחדשניים ביותר בישראל.

אנו מציעים ללקוחותינו ידע רב אודות כל היבטי הרכישה או המכירה של הבית. בין אם זה לעזור לכם לחפש את בית החלומות שלכם, לדון בהתפתחויות נדל"ן או לסייע במכירת הנכס שלכם, נשמח להזדמנות לעזור. אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה!

רי/מקס LUXURY כיכר המדינה והשכונות הצפוניות בתל אביב

054-7432002

תעודת והכשרות

Compare Listings